Київська міська клінічна лікарня № 18
Неврологічне відділення КМКЛ №18

Київська міська клінічна лікарня № 18
Неврологічне відділення Київської міської клінічної лікарні №18 розташоване на третьому поверсі  клінічно - лабораторного корпусу, розгорнуто на 60 ліжок , в тому числі   палата інтенсивної терапії (ПІТ) на 6 ліжок для хворих з гострими порушеннями мозкового кровообігу, а також для хворих з гострою неврологічною патологією, що потребують невідкладних реанімаційних заходів ( гостра полрадикулонейропатія,  епістатус тощо)

У неврологічне відділення КМКЛ № 18 госпіталізуються жителі м.Київа з патологією нервової системи , яка вимагає стаціонарного лікування. У відділенні надається кваліфікована спеціалізована медична допомога з застосуванням нових сучасних методів лікування за допомогою медикаментозної терапії, фізіотерапії, лікувальної фізкультури, масажа, дієтотерапії.

При проведенні лікування лікарі відділення керуються галузевими клінічними протоколами надання медичної допомоги з урахуванням індивідуальних особливостей перебігу захворювання та наявності інших соматичних хвороб, які є фоновими для виникнення  неврологічних захворювань.Відділення тісно співпрацює з  діагностичними центрами, де, при необхідності, проводяться обстеження пацієнтів за допомогою комп’ютерної томографії, магнітно-резонансної томографії, ультразвукової доплерографії, електроенцефалографії та інші методи обстеження неврологічних хворих.

Плановий прийом хворих проводиться щоденно після консультативного огляду завідувача відділенням за ордерами i направленнями амбулаторно-поліклінічних закладів міста, за консультативними висновками головних спеціалістів ГУОЗ, територіальних медичних об'єднань, наукових консультантів кафедр неврологічного профілю, що розташовані на базах міських клінічних лікарень, а також в порядку самозвернення ( після огляду завідувача відділення або чергового лікаря при наявності показів до госпіталізації).

Хворі, які поступають на планову госпіталізацію, повинні бути обстежені:
-загальний аналіз крові;
-цукор кpoвi;
-загальний аналіз ceчi;
-біохімічний аналіз крові;
-флюорографія;
-електрокардіографія;
-огляд гінеколога для жінок;
огляд уролога для чоловіків, старших за 40 років.
За показами:
-рентгенологічне обстеження черепа, хребта;
-КТ або МРТ головного мозку;
-МРТ хребта;
-електроенцефалограма;
-електронейроміографія та ін.

Екстренна госпіталізація хворих проводиться щоп’ятниці з 09.00. до 09.00. за
ордерами i направленнями амбулаторно-поліклінічних закладів міста, лікарів служб швидкої та невідкладної медичної допомоги, а також в порядку самозвернення ( після огляду завідувача відділення або чергового лікаря при наявності показів до екстренної госпіталізації).

Завідувач неврологічного відділення Стасула Тетяна Олександрівна, лікар вищої категорії, проводить щоденний (окрім п?ятниці) консультативний прийом хворих з 15.00. до 16.00. годин.

E-mail адреса: nevrologia@kmkl18.kiev.ua

Контактний телефон 234-02-36.