Київська міська клінічна лікарня № 18


Відділення анестезіології та інтенсивної терапії
 
Київська міська клінічна лікарня № 18
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії Київської міської клінічної лікарні №18 розташоване на четвертому поверсі хірургічного корпусу, розраховане на 12 ліжок, призначене для надання висококваліфікованої допомоги хворим з гострими невідкладними станами будь-якої етіології, а також забезпечення проведення оперативних втручань хворим під загальною анестезією та інтенсивної післяопераційної терапії з застосуванням нових сучасних методів лікування та моніторингу.

При проведенні лікування лікарі відділення керуються галузевими клінічними протоколами надання медичної допомоги з урахуванням індивідуальних особливостей перебігу основного та супутніх захворювань.

Відділення має необхідну апаратуру для забезпечення життєво-важливих функцій організму (апарати штучної вентиляції легень, дозатори для безперервного введення медикаментів), для моніторування основних показників життєдіяльності (електрокардіографія, пульсоксиметрія, неінвазивне та, при необхідності, інвазивне моніторування артеріального тиску, спірографія, пікфлоуметрія тощо), має можливість повного лабораторного та інструментального обстеження пацієнтів відділення.

Екстрена госпіталізація хворих проводиться цілодобово, без вихідних за ордерами та направленнями лікарів служб швидкої та невідкладної медичної допомоги, а також в порядку самозвернення (після огляду завідувача відділення або чергового лікаря).

Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Панасюк Володимир Васильович, лікар-анестезіолог першої категорії.

Контактний телефон: (044)2344291.

E-mail адреса: anastesiologia@kmkl18.kiev.ua